Niečo o nás

Home » O nás

Onás

Moravienka

Od roku 2015

Apartmány Moravienka

Apartmány Moravienka sú situované v historickej budove Starej Moravy v malebnom prostredí Vysokých Tatier, vo vzdialenosti len 100 m od lyžiarskych vlekov atraktívneho lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Sú ideálnym miestom dokonalého odpočinku a okrem moderného vybavenia Vám ponúkajú rodinnú atmosféru a maximálny komfort.Počas celého roka ste u nás srdečne vítaní spoznávať krásy slovenskej prírody v jednej z najvyhľadávanejších destinácií Vysokých Tatier

Štýlové

IZBY

Štýlovo zariadené izby s výhľadom na Lomnický Štít v Apartmánoch Moravienka.

Spolu vám ponúkame 12 postelí, 5 x prístelka.

Súčasťou každej izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Kuchyňa pozostáva z: minibarová chladnička, mikrovlnka, indukčná varná doska, rýchlovarná kanvica.

V ponuke máme dva krát dvojposteľovú izbu s manželskou posteľou, vybavená kuchynkou s výhľadom na Lomnický štít izby majú veľkosť 15 štvorcových.

Apartmán pre 2 osoby s možnosťou 3 x prístelky V apartmáne je spálňa s manželskou posteľou, obývacia časť, kde je rozkladacia pohovka pre 2 osoby, v malej oddelenej časti apartmánu je rozkladacia pohovka pre 1 osobu apartmán ma rozlohu 38 štvorcových.

Dvojposteľová izba s oddelenými posteľami, vybavená malým kuchynským vybavením s výhľadom na Lomnický štít veľkosť izby je 18 metrov štvorcových

Štúdio má spálňu s manželskou posteľou, samostatnú kuchynku, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Veľkosť štúdia je 22 metrov štvorcových.

Apartmán pre 2 osoby s možnosťou 2 x prístelky s výhľadom na Lomnický štít /veľkosť apartmánu je 38 metrov štvorcových/. V apartmáne je spálňa s manželskou posteľou, obývacia časť s kuchyňou, kde je rozkladacia pohovka pre 2 osoby.

Dvojposteľová izba č.2

Dvojposteľová izba č.2

85 € / 2 osoby /nocViac..

Dvojposteľová izba č.1 s manželskou posteľou, vybavená kuchynkou s výhľadom na Lomnický štít. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Vybavenie kuchyne pozostáva z: minibarová chladnička, mikrovlnka, indukčná varná doska, rýchlovarná kanvica.

20170522100844
Dvojposteľová izba č.1

Dvojposteľová izba č.1

85 € / DVE OSOBY / NOCViac...

Dvojposteľová izba č.1 s manželskou posteľou, vybavená kuchynkou s výhľadom na Lomnický štít. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Vybavenie kuchyne pozostáva z: minibarová chladnička, mikrovlnka, indukčná varná doska, rýchlovarná kanvica.

20170522101015
Dvojposteľová izba č.5

Dvojposteľová izba č.5

85 € / 2 osoby /nocViac..

Dvojposteľová izba s oddelenými posteľami, vybavená malým kuchynským vybavením s výhľadom na Lomnický štít /veľkosť izby je 18 metrov štvorcových/. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Kuchynské vybavenie pozostáva z: minibarová chladnička, mikrovlnka, indukčná varná doska, rýchlovarná kanvica.

20220130125056
Apartmán č.4

Apartmán č.4

Apartmán od 110 € / noc Viac...

Apartmán pre 2 osoby s možnosťou 3 x prístelky /veľkosť apartmánu je 36 metrov štvorcových/. V apartmáne je spálňa s manželskou posteľou, obývacia časť, kde je rozkladacia pohovka pre 2 osoby, v malej oddelenej časti apartmánu je rozkladacia pohovka pre 1 osobu. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Apartmán je vybavený kuchyňou, ktorá pozostáva z: chladnička, sklokeramická varná doska, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka.

20220130135852
Apartmán č.7

Apartmán č.7

Apartmán od 110 € / nocViac...

Apartmán pre 2 osoby s možnosťou 2 x prístelky s výhľadom na Lomnický štít /veľkosť apartmánu je 38 metrov štvorcových/. V apartmáne je spálňa s manželskou posteľou, obývacia časť s kuchyňou, kde je rozkladacia pohovka pre 2 osoby. Kuchyňa pozostáva z: chladnička, sklokeramická varná doska, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka.

20220130143147
Štúdio č.6

Štúdio č.6

85 € /dve osoby / nocViac...

Štúdio má spálňu s manželskou posteľou, samostatnú kuchynku, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Veľkosť štúdia je 22 metrov štvorcových. Kuchyňa pozostáva z: chladnička, sklokeramická varná doska, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka.

20220130143818

Recenzie od naši zákazníkov

Ondrej Majera
Ondrej Majera
17. August, 2021.
Útulná pekná izba s výhľadom na Tatry.
Martina Andreánska
Martina Andreánska
21. Júl, 2021.
Skvelé ubytovanie, čistučké, s terasou s výhľadom na Lomnický štít.
Miroslav Ardon
Miroslav Ardon
6. Október, 2020.
Veľmi pekné ubytovanie, perfektná lokalita - kúsok od lanovky, príjemná majiteľka.
Branislav Jesenský
Branislav Jesenský
9. August, 2020.
Príjemné ubytovanie

Napíšte nám

    Nájdite nás