Tatranská Lomnica - Vysoké Tatry

 • Turistika

  Na území TANAPu sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré dovedú turistov k najzaujímavejším miestam Vysokých Tatier. Turistické chodníky prechádzajúce dolinami umožňujú výstupy na tatranské chaty, niektoré náročné aj menej naročné tatranské vrcholy ako aj prechody cez tatranské sedlá. Najbližšie od nás : Veľká višťovka(1h), Hrebienok(2:30h), Kopské sedlo (3:15h), Sedielko(4:00h), Priečne sedlo(4:15h), Jahňací štít(4:15h),

 • Kúpanie

  Doporučujeme  Aquacity v Poprade (17 km), kde je pre našich hostí ponúknutá zľava15% , hotel Atrium v Starom Smokovci, kde je zľava pre hostí 20% alebo tiež termálne kúpalisko Vrbov (17 km).

 • Golf

  Niečo aj pre milovníkov golfu, ktorí nepohrdnú špičkovým golfovým areálom Black Stork. K dispozícii je 27-jamkové ihrisko (3 kombinácie ihrísk), driving range, kryté odpalisko, chipping area, putting green, golfová akadémia a golfový simulátor; samozrejmosťou je požičovňa golfovej výstroje, golfová škola, individuálne tréningové hodiny.

 • Tenisové kurty

  Tennis V penzione Teniscentrum si môžete zahrať tenis za každého počasia vďaka krytej tenisovej hale!!! Teniscentrum je od nás vzdialený iba 200 m.

 • Krytý minigolf

  V garni hoteli Tatramonti v meste Poprad sa nachádza 18 jamkové kryté minigolfové ihrisko,. Golf je k dispozícii pre širokú verejnosť a aj pre hotelových hostí. Adventure golf je šport dostupný pre všetky vekové kategórie, pretože je nenáročný na hranie.Je to výborná príležitosť zabaviť sa, zasúťažiť si a prežiť príjemný čas s priateľmi a rodinou.