Ubytovanie Tatranská Lomnica

Apartmány Moravienka sú situované v historickej budove Starej Moravy v malebnom prostredí Vysokých Tatier, vo vzdialenosti len 100 m od lyžiarskych vlekov atraktívneho lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Sú ideálnym miestom dokonalého odpočinku a okrem moderného vybavenia Vám ponúkajú rodinnú atmosféru a maximálny komfort. Ubytovanie pozostáva z 2 samostatných apartmánov a 5 dvojlôžkových izieb. Z týchto dvojlôžkových izieb je jedna s oddelenými lôžkami a jedna s možnosťou prístelky. Všetky izby a jeden apartmán môžu využívať spoločnú terasu a zároveň všetky izby a apartmány majú vlastné kuchynky. Celková kapacita je 14 lôžok a 4 prístelky.


 • Dvojlôžková izba

  Je zariadená v nádhernom alpskom drevenom štýle, disponuje vlastnou kúpeľňou, komodou, LCD, rozloha izby je 15 metrov štvorcových. televízorom, manželskou posteľou, WIFI pripojením. Apartmány Moravienka ponúkajú 5 takýchto izieb, ktoré majú vlastnú kuchynku a spoločnú veľkú terasu.

  Viac..
 • Apartmán

  Pre rodinky alebo skupiny ponúkame aj apartmán s rozlohou 44m2, ktorý disponuje vlastnou kúpeľňou, spálňou s manželskou posteľou, obývacou izbou s 2 rozkladacími pohovkami , LCD televízorom, WIFI pripojením a kuchynkou. V ponuke ubytovania máme aj apartmán s rozlohou 22 m2, ktorý má vlastnú kúpeľňu, spálňu s manželskou posteľou, LCD televízorom, WIFI pripojením a kuchynkou. V tomto apartmáne je možnosť využitia jednej prístelky v spálni.

  Viac..
 • Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky

  Táto izba je vybavená dvoma oddelenými lôžkami s možnosťou prístelky, televízorom, WIFI pripojením. V izbe sa nachádzajú panoramatické okná z ktorých môžeme vidieť krásy Vysokých Tatier.Samozrejmosťou pre ubytovaných je vlastná kuchynka a spoločná terasa.

  Viac..